SHPËRNDAJE

 

“Përputhen” është emisioni më i shikuar momentalisht në Shqiptari.

Ky program që transmetohet pesë herë në javë, është një emision që për temë ka dashurinë, ku pesë vajza zgjedhin djem të ndryshëm në takim për ta gjetur dashurinë e jetës, shkruan GazetaDirekt.

E njëra nga vajzat më të komentuara në atë program, është Ana. Një vajzë e ëmbël, emocionale dhe në të njëjtën kohë shumë shpërthyese.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur shumë elegante. Me rroba serioze, ajo ka vënë na pah trupin dhe fytyrën e këndshme që ka./GazetaDirekt/