SHPËRNDAJE

Ana Kabashi është këngëtarja e njohur shqiptare e cila komentohet shumë për pamjen e saj seksi dhe shumë provokuese.

Ajo së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram në të cilën e shohim veshur shumë provokuese, shkruan GazetaDirekt.

Duke pozuar para diellit ajo nxori në pah trupin seksi që e ka.

 

View this post on Instagram

 

Truth is…hell with us, hell without us #pussypower #summervibez

A post shared by ANA KABASHI (@annakabashi) on

 

View this post on Instagram

 

Master of reverse psychology @adoptkosova #summervibes #summertime #chilltime #bikinigirl #pussypower

A post shared by ANA KABASHI (@annakabashi) on