SHPËRNDAJE
Ka ardhur vërtetë si një “bombë” këngëtarja Anila Muja me projektin e ri. “Mos fol për ndjenja” kështu quhet kënga e sapo publikuar ku Anila vjen më seksi dhe më e fortë se kurrë me një super imazh të kuruar në detaje, ndërsa muzika dhe teksti është punuar nga reperi i njohur 2 Ton. Ia vlen ta dëgjoni dhe ra shihni klipin e këngës më të re nga Anila Muja!
https://www.youtube.com/watch?v=TjG41FgC1_M&feature=share&fbclid=IwAR3QB_nZ_9IH1UEGN3bsThCKGaLF1_o12uPiKivh5KPyIJsa0DiuxdG1mpA