SHPËRNDAJE

Është një nga këngëtaret më seksi.

Anita Latifi, këngëtarja që jeton në Gjermani sot ka ardhur  me një fotografi shumë të nxehtë, shkruan GazetaDirekt.

Ajo shihet e veshur dhe e zhveshur në të njëjtën kohë nga këmisha, e cila sa s’ia nxori gjoksin bombastik.

Në pamje të parë, ajo duket sikur është pa të brendshme.

 

View this post on Instagram

 

Ist mir nur so warm? 😝

A post shared by Anita Latifi (@anitalatifi) on