SHPËRNDAJE

Modelja e njohur me origjinë shqipëtare Anxhela Martini së fundmi nuk është aktive në rrjetet sociale,mirëpo tani ajo ka postuar një fotografi me disa vajza ku duket elegante,e bukur dhe shumë sexy.

Ajo karrieren e saj si modele përveq kufijëve shqipëtar e ka vazhduar edhe në Amerikë./GazetaDirekt.com