SHPËRNDAJE

Ka disa ditë që ia ka nisur të na provokojë.

Moderatorja shqiptare, Arbana Osmani, që nga ndarja me bashkëshortin dhe fillimin e lidhjes së re, është bërë shumë e komentuar në mediat shqiptare, shkruan GazetaDirekt.

E këto kohë, ajo po komentohet edhe për provokimet që po i bën.

Në Instagram, Arbana ka hedhur një fotografi ku shihet se është e veshur me një fustan te shkurtë dhe dorën e kishte futur mes këmbëve.

Ky imazh i saj nuk i la fort vend imagjinatës mashkullore.

 

View this post on Instagram

 

Majorelle😊

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on