SHPËRNDAJE

Arbenita Ismajli ka publikuar një moment të sikletshëm në Instagram

Muajt e fundit emri i Arbenita Ismajlit ka qenë nga më të lakuarit kjo për shkak lidhjes së saj me Feron por edhe për postimet provokuese që është duke bërë.

Modelja së bashku me të dashurin e saj janë duke shijuar disa ditë pushimi prej nga po ndajnë imazhe të ndryshme, së fundmi ajo publikoi një moment të sikletshëm ku shohim se bukuroshja nuk po mund të rehatohet me gjoksin e madh.

Me imazhet që po publikojnë Arbenita dhe Fero po tregojnë edhe një herë se nuk kanë ndërmend ndarjen dhe janë duke shijuar në maksimum lidhjen e tyre.