SHPËRNDAJE

Këngëtari  Ardian Rexhepi sapo ka publikuar videoklipin e tij më të ri.

Kënga titullohet “Xhanem”  dhe është e punuar në Diez Production  me tekst nga Bini Nebihu dhe vetë Ardiani ndërsa për videoklipin është përkujdesur produksioni Xl films.

kjo këngë vjen pas disa projekteteve të kaluara që kanë pasur shumë sukses./GazetaDirekt/