SHPËRNDAJE

Një fëmijë tjetër po pret ta sjell në jetë.

Ariana Fejzullahu siç duket është në muajin e fundit të shtatzënisë dhe mezi pret që në jetë ta sjellë vajzën e saj, shkruan GazetaDirekt.

Ajo tashmë ka bërë ‘babyshowerin’ në të cilin ka ftuar miket e saj, ndër to edhe Kidën.

Padyshim që vëmendje ka marrë edhe pamja e saj, e cila ndonëse shtatzënë, Ariana dukej mjaft në formë dhe tërheqëse.