SHPËRNDAJE

Këngëtarja Arta Bajrami, sapo ka publikuar projektin e saj më të ri në bashkëpunim me reperin Mc Kresha.

Kënga titullohet “Asaj”,dhe eshte e punuar në Arbasound studio me tekst të vetë Artës dhe Kreshës.

Se si do të pritet nga publiku mbetet të shihet./GazetaDirekt.com