SHPËRNDAJE

Sapo është publikuar projekti më i ri muzikor nga artistja e njohur ” Gurbet me halle”. Siç dhe ju kemi paralajmëruar kënga ka një temë mjaft reale, por Mera ka dashur që aktorët në video të jenë prindërit e saj. Ne ju ftojmë ta dëgjoni dhe ta shihni këtë këngë të bukur ardhur nga artistja e njohur e shumë hiteve shqiptare.