SHPËRNDAJE

Ajo është një nga modelet më të famshme në botë me një trup paksa të shëndëoshe dhe që ka besim tek format e saj trupore.

Ashley Graham ka pozuar për numrin e fundit të revisës “Love”, një set fotografik të bërë nga Patrick Demarchelier.

Bukuroshja amerikane 29-vjeçare dukej e mrekullueshme në një fotografi ku shihej e ulur në nëj karrige, duke mos veshur asgjë, përveçse një xhaketë.

Në foton e publikuar modelja është munduar të mbulojë me dorë gjoksin e sjm ndërkoh që ka kryqëzuar këmbët./GazetaDirekt.com

#LoveMagazine by #PatrickDemarchelier

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) on