SHPËRNDAJE

Këngëtarja Aurela Gaçe ka publikuar në rrjete sociale një foto të vjetër së bashku me motrën e saj Blertën.

Gaçe shpesh pëlqen të hapë arkivat dhe këtë herë ka publikuar një foto të 6 viteve më parë kur ishte shtatzënë me Grace. Ja sesi dukeshin dy motrat këngëtare në këtë foto./Gazeta Express/