SHPËRNDAJE

Azet është padiskutim një ndër reperët më të njohur shqiptarë dhe fama e tij ka arritur majat në vendet si Gjermani, Zvicër, Austri.

Ai preferohet shumë nga publiku i këtyre vendeve, por edhe në Shqipëri ka shumë fansa.

Së fundmi reperi kosovar ka nisur turin e tij muzikor “Super Plus” në Ballkan dhe shumë shpejt do të vijë edhe në Shqipëri.

Mirëpo në koncertin e mbrëmshëm në Prizren i ka nodhur e papritura pasi është sulmuar nga fansat. Por ai s’ka qëndruar duarkryq dhe është përleshur me ta edhe pse po mbahej nga miqtë dhe sigurimi.

Nga video nuk duket shumë qartë se çfarë ka ndodhur, por me siguri pritet të merret vesh shumë shpejt.