SHPËRNDAJE

Baboo Darabuka kanë lansuar videoklipin e ri në bashkëpunim me DJ Benity.

Këtë lajm e ka bërë të ditur Alban Sejdiu për GazetenDirekt.

Videoklipi është pritur shumë mirë dhe bashkëpunimi ka shkuar mirë me siguri, sepse me DJ Benity kanë pasur edhe bashkëpunime të mëparshme. /GazetaDirekt