SHPËRNDAJE

Ajo është në pushime dhe po na ‘çmend’ me postimet që po i bën.

Nëse në mbrëmje tregon të pasmet seksi, gjatë ditës, Beatrix Ramosaj i ‘kthehet’ gjoksit, shkruan GazetaDirekt.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se ka rënë në gjunjë dhe vëmendjen e mori gjoksi.

Në pushime, Beatrix është me Albanin, i cili me gjasë po ia bën këto foto.

 

View this post on Instagram

 

Ai Papi what’s good 😜🔥

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on