SHPËRNDAJE

Beatrix Ramosaj po e vazhdon qëndrimin në Barcelonë.

Por, këngëtarja kosovare nuk po tregon se çka po e mban në këtë qytet, pasi po shkon shpesh, shkruan GazetaDirekt.

E nga atje, Bea ka hedhur një foto që ka mahnitur me pamjen e saj.

Ajo shihet vetëm me sytjena e veshur në pjesën e sipërme dhe dukej bombastike, edhe pse kishte një sako të shkurtë.

E tillë, Triksa dukej bombastike.

 

View this post on Instagram

 

Cinnamon Girl

A post shared by (@beatrixramosaj) on