SHPËRNDAJE

Ua ka ngatërruar mendjen ndjekësve të saj.

Bebe Rexha ka hedhur një video në Instagram ku shihet e veshur me një vello, derisa po merrte poza, shkruan GazetaDirekt.

Këngëtarja tha se e ka mbajtur të fshehtë këtë gjë dhe mezi pret që të bëj tjera postime të këtij lloji.

E se a u martua, apo, është vetëm një fotoset me këtë ide, Bebe nuk tregoi.

 

View this post on Instagram

 

Best Day Of My Life 🖤 💍 I’ve had to keep this super private. But more photos/videos to come! Love you all!

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on