SHPËRNDAJE

Ajo ka më shumë se 14 milionë ndjekës në “Istagram dhe ata janë shtuar me shpejtësi kohët e fundit dhe jo më kot.

Bella Hadid çdo ditë e më shumë po kthehet në një nga ikonat e modës, e cila menaxhon mirë edhe rrjetet sociale duke i bërë shpesh “dhurata” ndjekësve të saj në “Instagram”.

Ajo së fundmi ka postuar një foto teksa teksa është duke bërë dush me të brendshme dhe reagimet kanë qenë të shumta. Fotoja ka marrë më shumë se 700 mijë pëlqime e shumë komente.