SHPËRNDAJE

E ka bërë një kombinim interesant.

Bella Hahdid ka hedhur në fotografi në Instagram ku shihet me një veshje unike, ngjyrë të verdhë, shkruan GazetaDirekt.

Nëse kokën e mbuloi me shami, pjesën e trupit e zbuloi dhe dukej shumë seksi.

Një foto si kjo, padyshim që u komentua shumë nga ndjekësit nga e gjithë bota.

 

View this post on Instagram

 

Who is she

A post shared by (@bellahadid) on