SHPËRNDAJE

Big Mama është transformuar tërsisht.

Ajo ka hequr kilogram dhe tani duket shumë bukur me trupin dhe linjat që ka formuar.

Në foton e fundit që ka postuar në Instagram, Bigu vjen si modele e kuruar dhe e veshur me një fustan ekstarvagant.

Komentet e fansave të saj kanë qenë pothuajse të njejta duke e komplimentuar se duket sikur një modele.