SHPËRNDAJE

Pas ndërhyrjes në lukth, tashme këngëtarja Besiana Kosumi e njohur si Big Mama çdo ditë e më shumë po befason me dukjen e saj.

Tashmë ajo i është rikthyer formave dhe nuk ka asnjë kile më shumë se që duhet në trupin e saj.

Bigu tashmë është bërë si një modele, e ketë nuk po heziton të shfaq përmes fotove në rrjetet sociale.

Ajo në Instagram ka publikuar një foto ku shihet mjaft në formë, e veshur me një fustan të ngushtë i cili i vë në pah linjat e saj trupore.