SHPËRNDAJE

Bukurinë e ka në gjak, si JLo.

Është një nga latinet më seksi në botë.

Genesis Lopez ka hedhur tri fotografi në Instagram dhe në secilën prej tyre duket më seksi se tjetra, shkruan GazetaDirekt.

Ajo u shfaq duke pirë birrë dhe ekspozoi gjoksin bombastik.

Epo… kush nuk do donte ta pinte 1 birrë me të.

 

View this post on Instagram

 

Are Disney and beer synonymous ? I think so Swipe to see me almost choke on beer, and steal some more from bae #disneyworld

A post shared by (@genesislopezofficial) on