SHPËRNDAJE

Bleona ka postuar një fotografi me të cilën ka befasuar të gjithë.

Këngëtarja Bleona Qerreti me sa po kalon koha po bëhet gjithmonë e më seksi.

Ndërsa ajo nuk e ka problem asnjëherë të pozojë pa rroba, edhe këtë herë Bleona vjen në një pozë në të cilën shihet e veshur vetëm në brekë.

Bleona gjoksin e ka mbuluar me dorë ndërsa me dorën tjetër ka shkrepur foton para pasqyres, ndërsa në sy bjen forma e mrekullueshme e trupit.

Bleona po punon shumë për dukjen e saj dhe duket se kjo punë po jep gjithmonë rezultate të mira.

Ndërsa në përshkrimin e fotos Bleona zbulon se ajo është edhe në dijetë dhe se po i funksionon.