SHPËRNDAJE

Ajo shpesh është cak i ‘sulmeve’ virtualet nga mediat dhe komentuesit e ndryshme.

E për ata që e urrejnë, Bleona Qereti do t’u përgjigjet përmes një projekti muzikor, shkruan GazetaDirekt.

Të paktën kështu ka thënë vet ajo përmes një fotografie të hedhur në Instagram.

Bleona theksoi se kënga e saj “Haters” do lansohet me 27 shtator.

Se si do jetë ky projekt, presim të shohim.

 

View this post on Instagram

 

#HATERS My new single is coming out on September 27th in all the streaming services. So I decided to speak out loud for a phenomenon that has become a part of everyone’s life, who is using the social media – especially #celebrities. But not very many of us have the courage to point it out for what it really is: A #digital #cancer !!! I am talking about the #hating and #bullying #comments of #miserable people which, most of the time, are sent from #fakeaccounts using the free #WiFi‼️ The #losersclub don’t even have the courage to use their #real name, and this is their only way of justifying their own #failure in life by pointing fingers at the others – who actually have worked very hard to be where they are at!!! PS: I forgive you all!!! Because #bitch….. If you are following – YOU – ARE – A – #FAN!!! #bleonaires #letsgo #stopbullying #stop #haters stop #digitalcancer Vendosa te flas per nje fenomen qe eshte kthyer ne #kancer digital!! #bullizmin ! Duhet te gjithe te ndalojme kete fenomen kaq te shemtuar qe fatkeqesisht vjen vetem xhelozia dhe urrejtja e njerezve te vegjel, qe flasin pa fakte e nuk kane kurajon te kerkojne arsyen e deshtimit tek vetja por fajesojne gjithmone dike tjeter per poziten ne te cilen ndodhen momentalisht. ✌🏻#hatersgonnahate

A post shared by Bleona (@bleona) on