SHPËRNDAJE

Dikur ishin koleg shumë të mirë kur edhe sollën hitin e asaj kohe “Kthehu ti”.

Më pas Blero dhe Memli krijuan një lidhje familjare, pasi Blero dhe motra e tij Teuta Krasniqit u martuan.

Pas 5 vitesh ata i dhanë fund martesës, por duke se miqësia mes Bleros dhe Memlit nuk është prishur.

Ketë e dëshmon më mirë edhe mbështetja që po i jep Blero, Memlit për zgjedhjet e 11 qershorit.

Ai në profilin e tij në Instagram ka publikuar një fotografi të Memlit, duke i bërë thirrje ndjekëseve të tij që të votojnë Memlin i cili kandidon për deputet.