SHPËRNDAJE

Këngëtari i njohur Blero Muharremi ashti siç kishte paralajmërua ka publikuar këngën e tij më të re.

“JarNaNa” mban emrin kënga më e re e cila vjen në bashkëpunim me këngëtarin Kole Oroshin.

kënga është ritmike dhe me një video klip shumë të bukur. të realizuar nga XLfilms.

Muzika është realizuar nga Irkenc Hyka, kurse tekstin e ka shkruar Petro Xhori.