SHPËRNDAJE

Pas suksesit të këngës jetuar personalisht ashtu siç quhej ” Dashuaria”, ai ka një gati një tjetër projekt. Bëhet fjalë për Bruno Revolt ku në postimin e tij në instagram paralajmëron një tjetër këngë të bukur që sipas mini-videos do të quhet ” I don”. Ne mësojmë se për melodinë është kujdesur vetë artisti me Endrit Mumajesi ku i njëjti ka shkruar dhe tekstin, produksioni nga Jeris Kaso dhe mix-master nga Alandy. Kënga do të ketë edhe një klip realizuar nga Max Production dhe tregohet edhe data e publikimit më 16 shtator. Si duket artisti nuk do të ndalet por do të vijë me super projekte.