SHPËRNDAJE

Kënga e fundit që reperi Capital T solli në bashkëpunim me Mixey ‘Hatixhe’ është pëlqyer shumë.

Për pak ditë kënga e kompletuar me klip ka mbledhur gati 8 milion klikime në kanalin youtube.

‘Hatixhe’ u shëndrrua në hit dhe po na shoqëron nëpër lokale e klube dhe kudo tjetër.