SHPËRNDAJE

Dyshja e njohur Capital T dhe Adrian Bujupi kanë lansuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

“Andiamo” titullohet kënga e tyre e re, e cila vjen e shoqëruar me videoklip te punuar nga Streetcinema, kurse tekstin e ka shkruar Muma dhe Capital T.

Kënga është ritmike dhe po pëlqehet e klikohet shumë .