SHPËRNDAJE

Reperi Anestezioni ka ardhur me këngë të re.

Në kanalin Youtube ai ka hedhur me projektin e titulluar “Cartelo”, shkruan GazetaDirekt.

Kënga u shkrua nga vet ai kurse muzika nga Enes Qosa.

“Cartelo” u publikua edhe me klip të finalizuar nga Marjan Komani dhe DibranWest.