SHPËRNDAJE

Është e bukur, por, edhe joshëse.

Klea Huta ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se doli veç me sytjena, shkruan GazetaDirekt.

Duke bërë një kombinim mes të bardhës dhe të zezës, ajo dukej e mahnitshme.

 

View this post on Instagram

 

I think being in love with life is a key to eternal youth

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on