SHPËRNDAJE

Kudo ku ajo shkon merr gjithë vëmendjen.Kështu bukuroshja Chloe Khan rrëmbeu vëmendjen në shoë Miss Swimsuit UK teksa u paraqit e veshur në një fustan të gjatë e të zi.

Ylli ishte shoqëruar nga Katie Salmon dhe Chantelle Connelly në klubin Sugarhut në Liverpool ku po mbahet eventi.

Ajo dukej vërtetë seksi teksa tregonte linjat e saj bombastike e veshur me fustan të zi.

chloe_1506082086-9131093