SHPËRNDAJE

E ka bërë edhe këtë.

Çiljeta Xhilaga është shembulli më i mirë publik i një nënë beqare që e do dhe sakrifikon shumë për të birin, shkruan GazetaDirekt.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka hedhur një video shumë të rëndësishme për të.

Në zinxhirin e qafës, ajo ka gdhendur fytyrën e saj dhe të birit, për të treguar se sa shumë e do atë.

Ky kujtim padyshim që do jetë më i miri për të.

 

View this post on Instagram

 

super e lumtur @teutagold 😄😄🌠

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on