SHPËRNDAJE

Uindi Haxhia nuk po ka të ndalur me provokime.

Ajo së fundmi ka hedhur një foto ku shihet se ka mahnitur me pamjen por ka ngacmuar rëndë imagjinatën mashkullore, shkruan GazetaDirekt.

Motra e këngëtares shihet e veshur me robdishan dhe dukej pothuajse e zhveshur e tëra.

E komentet në këtë foto, kanë qenë të ndryshme.

 

View this post on Instagram

 

He tell me Bad Gyal i need your love —————————— Video e re ne Youtube!

A post shared by Uindi (@itsuindi) on