SHPËRNDAJE

Janë burrë e grua.

 

Por, përpos anës private, kësaj radhe Dafina Dautin dhe Tafil Kurtishin po i lidhë edhe ana profesionale, shkruan GazetaDirekt.

Dyshja kanë nisur xhirimet e klipit të ri, bashkë me produksionin XL Film.

Saktësisht, bëhet fjalë për coverin e këngës“Mos u largo” të Bujar Qamilit.

Se kur do dal videoja, presim të shohim.