SHPËRNDAJE

Këngëtarja Dafina Zeqiri shquhet për stilin e saj të veqantë dhe nga vajzat e reja merret si shemmbull.

Por edhe Dafina ka idhujt e saj sa i përket veshjes.

Këtë herë Rihanna e ka lënë pa fjalë me veshjen e saj në ceremoninë e ndarjes së çmimeve ‘Young Fashion Designer: LVMH Prize 2017, në Paris.

Gjithashtu Rihanna mori gjithë vëmendjen e të pranishme.

‘Obsessed’ ka shkruar këngëtarja sipër fotos.