SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur shqiptare Dafina Zeqiri ka qenë shumë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private.

Por në ditëlindjen e të dashurit të saj ajo ka bërë pak tolerim.

Bukuroshja ka postuar në rrejtin e saj social disa foto nga festa famlijare dhe duket më e dashuruar se kurrë me dashurinë e zemrës./GazetaDirekt.com