SHPËRNDAJE

Ajo është një prej femrave më të ëndërruara nga meshkujt në mbarë botën.

Daphne Joy gëzon popullaritet të madh në rrjetet sociale, në internet, ku ndiqet nga miliona persona.

Modelja filipinase është bërë shumë e pëlqyer, për shkak të formave të saj mahnitëse trupore.

Seksbomba 32-vjeçare vazhdimisht reklamon trupin e saj seksi, e në veçanti gjoksin dhe të pasmet.

Aktualisht, ajo po pushon në bregdetin e Majamit, ku ka realizuar një mori fotografish të reja seksi, sidomos me bikini.