SHPËRNDAJE

Ajo gjithë kohës gati rri vetëm në bikine.

Të paktën, kaq kemi parë nga fotot që modelja bukuroshe Daphne Joy i hedhë në rrjetet sociale, shkruan GazetaDirekt.

Por, së fundmi, ajo na ka habitur me pamjen e saj.

Daphne shihet se ka arritur në Milano dhe atje ajo ka pozuar e veshur me xhinse dhe bluzë.

Kur i ke format trupore, i ke, prandaj, edhe e tillë, Daphne dukej seksi.

 

View this post on Instagram

 

Normally a tea kinda girl but this vibe is more cappuccino ☕️🇮🇹

A post shared by Daphne Joy (@daphnejoy) on

 

View this post on Instagram

 

Normally a tea kinda girl but this vibe is more cappuccino ☕️🇮🇹

A post shared by Daphne Joy (@daphnejoy) on