SHPËRNDAJE

Ajo është një nga fytyrat më të njohura të Instagramit për momentin, teksa ka rrëmbyer plot 5 mln ndjekës në pak kohë.

Dhe Demi Rose Mawby nuk mund të rezistonte gjatë pa i ndarë format e saj të mahnitshme me ndjekësit e shumtë, teksa pozonte për një set fotografik në Cape Verde.

22-vjeçarja dukshëm nuk shfaqte asnjë ndrojtje teksa shpërfaqte asetet e saj të famshme e veshur me një fustan mjaft sensual në ngjyrë bordo. /GSh