SHPËRNDAJE

U shkëput nga Ibiza për pak orë, për të marrë pjesë në një mbrëmje gala të organizuar nga një revistë gossip dhe më pas iu rikthye “punës” në plazhet spanjolle.

Demi Rose mbërriti më e përkushtuar se kurrë në brigjet e Ibizas, fillimisht për të treguar asetet që i ka falur natyra dhe më pas talentin si DJ, një ëndërr e hershme e 22-vjeçares, që thotë se ka një projekt në kokë që shpreson ta realizojë këtë verë.

…dhe për ta ndihmuar, Demi ka kërkuar këshillën e DJ të famshëm, Tom Zanetti.