SHPËRNDAJE

Është një nga modelet më seksi.

Demi Rose ka hedhur një fotografi në Instagram ku ka mahnitur me pamjen e saj, shkruan GazetaDirekt.

Ajo pozoi nga pishina, duke i kthyer të pasmet.

Bombastike dhe shumë seksi. Kjo është Demi Rose.

 

View this post on Instagram

 

Current mood ✨ Going offline for a week. If you see me, say hi on The Playa💖 . 📸 @lolo_creativ

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on