SHPËRNDAJE

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj nuk është më aktive në muzikë si më parë.

Gjithashtu Dhurata është shkëputur edhe nga vëmendja e publikut duke mos treguar shumë se çfarë bën dhe kë ka pranë vetes.

Në një foto që ka postuar në rrjetet sociale, ajo sjellë Ylli Limanin në fokus duke treguar se është ai që e disponon.

Vallë dyshja është në një lidhje dashurie?

ylli limani