SHPËRNDAJE

Këngëtarja simpatike Dhurata Dora sapo ka publikuar projektin e saj më të ri.

“Bubble” mban titullin kënga më e re e cila vjen e kompletuar me videoklip te realizuar nga Max Produciton.

Për muzikën është kujdesur Alandy, kurse tekstin e ka shkruar Dhurata Dora, Gent Fatali dhe Fifi./GazetaDirekt.com