SHPËRNDAJE

Ka pasur për ta mbajtur një koncert në Mitrovicë.

Dhurata Dora e ka dështuar mbrëmjen muzikore në fjalë, pasi që sipas shkrimit që e la në Instastory, ajo ka hasur në pengesa në rrugë dhe nuk ka mundur që të shkojë atje në kohë, shkruan GazetaDirekt.

Si do që të jetë, jeta vazhdon.

Dhurata sot në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se pozoi me të shkurta dhe dorën e kishte vënë te ‘zogu’ i saj.

Një imazh si ky, nuk i la shumë vend imagjinatës.

 

View this post on Instagram

 

💙

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on