SHPËRNDAJE

E vogla e Kardashianeve sot feston ditëlindjen e 22-të, mirëpo ajo çdo ditë ka njoftuar ndjekësit e saj me postime të ndryshme.

Fjala është për Kylie Janner e cila ka udhëtuar në Itali dhe atje do të festoj ditëlindjen.

Ajo shihet në disa fotografi në një jaht shumë luksoz.

Kyeli tashmë ka filluar që të pranojë edhe dhurata e një i ka ardh edhe nga i dashuri i saj Traivs Scott, ku ia ka dhuruar një qafore me logon e brendit të saj të kozmetikë.