SHPËRNDAJE

21 vjeçari Flor Bana një Dj nga Tirana është më i përfoluri i momentit,ai këtë verë do të vijë me një projekt me reperin, Arkimed Lushaj-Stresi.

Burimet e Gazetes Direkt zbulojnë se kënga do të titullohet “Fake Love” dhe do të lansohet me datën 16 qershor.

Dj Flor Bana një ashtu njihet si Dj me i ri në treg, deri sa talentin e tij po e shfaq në turnet e tij edhe jashtë vendit./GazetaDirekt.com