SHPËRNDAJE

Me disa fotografi që i ka hedhur në Instagram ka mahnitur ndjekësit e saj.

Demi Rose u shfaq e zhveshur në vaskë dhe dukej më seksi se kurrë më parë, shkruan GazetaDirekt.

Por, sot ajo bëri të kundërtën.

Demi shihet në plazh, duke pozuar nga pas mirëpo të pasmet i kishte mbuluar.

E si do që të jetë ky fakt nuk e ka bërë më pak bombastike.