SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur me famë botërore Bebe Rexha , deri më tani ka thyer kufijtë jo vetëm shqipëtarë por edhe në botë, me hitet që deri më sot ka sjellë dhe që kanë qenë në krye të të gjitha top listave.

Bebe sot në orët e mëngjesit ka postuar një fotografi në profilin e saj në instagram duke treguar se ndodhet në Greqi, një ashtu ka treguar trupin e saj shumë sexy dhe ka lënë një mbishkrim “Do doja të isha këtu”./GazetaDirekt.com

Wish you were here…

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on